KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12342302
nr 1234 2302
Jörgen Waring
(f. 1938), Danmark
Blandteknik, Komposition, Signerad, olja på papper. Motivet: 28x19
Jørgen Waring, dansk bildkonstnär född 1938.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 11 februari 2019
kl 18:33:14
6/2 11:33:31
100 kr
6/2 21:36:20